Alpino Akrylová farba červená 250 ml – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.39 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Farba je ideálna pre zdobenie všetkých druhov povrchov.

E-shop DrMax.sk predáva tento tovar Alpino Akrylová farba červená 250 ml za výhodnú cenu 7.39 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ivan

Alpino Akrylová farba červená 250 ml som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Milan

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Ferdinand

S nákupom v obchode DrMax.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Zoltán

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Alpino Akrylová farba červená 250 ml za cenu 7.39 €

Kamila

Nakúpila som v elektronickom obchode DrMax.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Alpino Fľaša akrylové farby do školy 250ml. magenta

Alpino Fľaša akrylové farby do školy 250ml. hnedá

Alpino Fľaša akrylové farby do školy 250ml. svetlozelená

Alpino Fľaša akrylové farby do školy 250ml. modrá azúrová

Alpino Fľaša akrylové farby do školy 250ml. fialová

Alpino Fľaša akrylové farby do školy 250ml. čierna

Farba je ideálna pre zdobenie všetkých druhov povrchov.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024