ATORKA Lopta Hb500b V2 Ružová – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril túto loptu na plážovú hádzanú, ktorá je priľnavá a odolná a môžete s ňou hrať na pláži.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar ATORKA Lopta Hb500b V2 Ružová za výhodnú cenu 6.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Radúz

Ak potrebujem kúpiť Lopty na hádzanú, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Slavomír

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Estera

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Barbora

Za cenu 6.49 € som si nemohla vybrať lepšie

Ignác

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Dobroslav

ATORKA Lopta Hb500b V2 Ružová som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Albín

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

ATORKA Lopta Na Beach Hádz. Hb500b V1

ATORKA Lopta H100 Initiation V00

Značka Atorka vyvinula túto loptu pre malých začínajúcich hráčov na uľahčenie tréningov a osvojenie si prvých pohybov bez rizika, že si ublížia.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024