BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.79 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určená pre rekreačných cyklistov na prepravu fľaše na bicykli a hydratáciu počas prestávky.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml za výhodnú cenu 3.79 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Monika

Produkt BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml je naozaj veľmi pekný!

Medard

Nezdalo sa mi, že by bol BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Cyklistické fľaše a košíky lepšiu alternatívu nenájdete.

Alfonz

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Jerguš

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Marek

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Cyklistické fľaše a košíky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Alan

BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml som si kúpila za super cenu 3.79 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detský držiak na fľašu oranž.

Bicykel je šport! Nič nie je lepšie na doplnenie tekutín ako fľaša prispôsobená malým rúčkam vášho jazdca.

BTWIN Držiak Fľaše Na Predstavec

Tento držiak fľaše sme vytvorili na jednoduchú prepravu 380 ml fľaše na riadidlách.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 100 čierny

Vytvorený na upevnenie fľaše na rám bicykla.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 500

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detská Fľaša 500 380 ml

Táto fľaša je špeciálne vyvinutá pre malé detské ruky a ľahko sa s ňou manipuluje. 380 ml nápoja môžete mať všade so sebou!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024