BTWIN Detský držiak na fľašu oranž. – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 5.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Bicykel je šport! Nič nie je lepšie na doplnenie tekutín ako fľaša prispôsobená malým rúčkam vášho jazdca.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar BTWIN Detský držiak na fľašu oranž. za výhodnú cenu 5.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Drahoslav

BTWIN Detský držiak na fľašu oranž. som si kúpila za super cenu 5.49 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Klára

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Eugen

S produktom BTWIN Detský držiak na fľašu oranž. za cenu 5.49 € som spokojný.

Bohuš

Chcel som si kúpiť BTWIN Detský držiak na fľašu oranž. a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Alexej

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Marek

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt BTWIN Detský držiak na fľašu oranž. som je naozaj kvalitne vyhotovený!

TRIBAN Držiak na fľašu 500 biely

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Cyklofľaša Trekking 750 ml

Určená pre rekreačných cyklistov na prepravu fľaše na bicykli a hydratáciu počas prestávky.

BTWIN Držiak Fľaše Na Predstavec

Tento držiak fľaše sme vytvorili na jednoduchú prepravu 380 ml fľaše na riadidlách.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 100 čierny

Vytvorený na upevnenie fľaše na rám bicykla.

TRIBAN Držiak Na Fľašu 500

Vytvorený na prepravu fľaše na bicykli.

BTWIN Detská Fľaša 500 380 ml

Táto fľaša je špeciálne vyvinutá pre malé detské ruky a ľahko sa s ňou manipuluje. 380 ml nápoja môžete mať všade so sebou!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024