CAPERLAN Bodec Seabord 100 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vývojárov, ktorí sú zároveň rybármi, vyvinul tento výrobok pre rybárov loviacich technikou surfcasting, ktorí hľadajú pevnú oporu pre svoj prút.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Bodec Seabord 100 za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(88%)

Samuel

Produkt CAPERLAN Bodec Seabord 100 je naozaj veľmi pekný!

Viktor

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt CAPERLAN Bodec Seabord 100 som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Renáta

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Arpád

CAPERLAN Bodec Seabord 100 som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Zuzana

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

CAPERLAN Držiak Carp 4+1

Hrazda je veľmi stabilná vďaka dvom upevňovacím bodom v zemi.

CAPERLAN Bodec Carp Stick 50/80

Naši inžinieri vyvinuli túto hrazdu pre kaprárov, ktorí chcú loviť s použitím bodcov.

CAPERLAN Pf Pr-9

Naše tímy vývojárov navrhli tento výrobok pre rybárov, aby im umožnili loviť za každých podmienok a aby im uľahčili jednotlivé rybárske úkony.

CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900

Zadný držiak na prút je určený pre kaprárov na uchytenie päty prúta na stojane Rod Pod v polohe špičkou hore.

WEDZE Pánske Spodné Tričko 900 Modré

Určené pre veľmi intenzívnych lyžiarov (vysoké potenie) v chladnom počasí, ktorí hľadajú veľmi funkčnú „druhú kožu“.

CAPERLAN Držiak Na Pf-kit Sup 10

Držiak špeciálne navrhnutý naším návrhárskym tímom na uloženie vašich súprav a/alebo prútov počas rybačky na plávanú.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.07.2022

(88%)