CAPERLAN Bodec Seabord 70 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 8.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Veľmi tvrdý bodec je antikorový, čo poskytuje veľmi dobrú životnosť.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Bodec Seabord 70 za výhodnú cenu 8.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Timotej

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Kamil

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Ľubomír

Produkt CAPERLAN Bodec Seabord 70 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Stojany na prúty a hlásiče aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Ľubomíra

Za takto dobrú cenu - 8.49 € lepší produkt nenájdete

Bohumír

Moje hodnotenie je 100%.

Svätopluk

Nezdalo sa mi, že by bol CAPERLAN Bodec Seabord 70 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Stojany na prúty a hlásiče lepšiu alternatívu nenájdete.

Alan

Na Heureke som hľadal kvalitné Stojany na prúty a hlásiče. CAPERLAN Bodec Seabord 70 mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

CAPERLAN Držiak Carp 4+1

Hrazda je veľmi stabilná vďaka dvom upevňovacím bodom v zemi.

CAPERLAN Bodec Carp Stick 50/80

Naši inžinieri vyvinuli túto hrazdu pre kaprárov, ktorí chcú loviť s použitím bodcov.

CAPERLAN Pf Pr-9

Naše tímy vývojárov navrhli tento výrobok pre rybárov, aby im umožnili loviť za každých podmienok a aby im uľahčili jednotlivé rybárske úkony.

CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900

Zadný držiak na prút je určený pre kaprárov na uchytenie päty prúta na stojane Rod Pod v polohe špičkou hore.

WEDZE Pánske Spodné Tričko 900 Modré

Určené pre veľmi intenzívnych lyžiarov (vysoké potenie) v chladnom počasí, ktorí hľadajú veľmi funkčnú „druhú kožu“.

CAPERLAN Držiak Na Pf-kit Sup 10

Držiak špeciálne navrhnutý naším návrhárskym tímom na uloženie vašich súprav a/alebo prútov počas rybačky na plávanú.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.08.2022