CAPERLAN Bužírka 1,5 mm – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 1.59 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre rybárov na lov kaprov v sladkej vode.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Bužírka 1,5 mm za výhodnú cenu 1.59 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Samuel

Čakala som na zľavu a kúpila som za 1.59 €.. odporúčam

Anton

Za cenu 1.59 € som si nemohla vybrať lepšie

Ida

V kategórií Priechodky, spojky, zarážky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt CAPERLAN Bužírka 1,5 mm. Som spokojný a nemenil by som.

Augustín

Ak potrebujem kúpiť Priechodky, spojky, zarážky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Peter a Pavol, Petra

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

CAPERLAN Korálik 12 mm Flt Bds O žltý

Tento plávajúci korálik sme navrhli, aby vaše montáže boli atraktívnejšie a účinnejšie.

CAPERLAN Korálik A Karabínka Sw Sna Bds

Tento korálik s karabínkou sme vyvinuli na zhotovovanie diskrétnych priebežných montáží.

CAPERLAN Bužírka Thermo 3,5mm Sw Tho Tb

Tepelne zmrštiteľnú bužírku sme vytvorili na ochranu uzlov montáží.

CAPERLAN Mäkký Korálik Sw Sft Blk Bds

Tieto koráliky sme vyvinuli na ochranu uzlov vašich priebežných montáží.

CAPERLAN Rotačný Korálik S Rot Bds 3mm

Tento rotačný korálik sme vyvinuli na zhotovovanie tých najdiskrétnejších montáží.

CAPERLAN Držiak Plaváčika Base Swivel

Držiak plaváčika na lov na cesto.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 09.12.2022