CAPERLAN Držiak Na úlovkovú Sieť Csb – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náhradný podlahový držiak úlovkovej siete na sedací box CSB.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Držiak Na úlovkovú Sieť Csb za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Erik

V kategórií Podberáky a siete som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt CAPERLAN Držiak Na úlovkovú Sieť Csb. Som spokojný a nemenil by som.

Vlastimil

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Maximilián

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Judita

Výber tovaru v kategórií Podberáky a siete som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Darina

Nezdalo sa mi, že by bol CAPERLAN Držiak Na úlovkovú Sieť Csb taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Podberáky a siete lepšiu alternatívu nenájdete.

CAPERLAN úlovková Sieť Kip`net Xl

Náš tím vytvoril túto úlovkovú sieť pre rybárov na člne na prechovávanie veľkých rýb v mori.

CAPERLAN úlovková Sieť Pf-knt S 3 M

Náš tím vývojárov vytvoril túto hranatú úlovkovú sieť pre rybárov loviacich na plávanú v rybníku alebo v rieke.

CAPERLAN úlovková Sieť Pf-knt R 0,5m D

Náš tím vývojárov vyvinul túto úlovkovú sieť na šetrné prechovávanie rýb počas lovu.

CAPERLAN Bodec Pf-stick Alu 0,75 M

Hliníkový bodec vyvinutý našim návrhárskym tímom pre rybárov na lov na plávanú.

CAPERLAN Podberák Carpnet 500

Naši inžinieri vyvinuli podberák Carpnet 500 pre kaprárov, ktorí hľadajú kompaktný, jednoducho použiteľný, všestranný a ľahký výrobok.

CAPERLAN Súprava Pf-st 1,8 M Travelinox

Súprava rukoväte a hlavy podberáka vytvorená pre začínajúcich rybárov v love na plávanú.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.09.2023