CAPERLAN Stolík Csb St D25 D36 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Toto príslušenstvo bolo vyvinuté pre rybárov, ktorí chcú doplniť svoju rybársku sedačku o praktickú podložku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Stolík Csb St D25 D36 za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Diana

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Monika

Produkt CAPERLAN Stolík Csb St D25 D36 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Sedacie boxy a vozíky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Matilda

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Viliam

S produktom CAPERLAN Stolík Csb St D25 D36 za cenu 18.99 € som spokojný.

Tichomír

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Zlatica

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Ctibor

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na CAPERLAN Stolík Csb St D25 D36 za cenu 18.99 €

Libuša

V kategórií Sedacie boxy a vozíky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt CAPERLAN Stolík Csb St D25 D36. Som spokojný a nemenil by som.

CAPERLAN Rameno Csb Net Arm

Toto príslušenstvo bolo vyvinuté pre rybárov, ktorí si chcú prispôsobiť rybársku sedačku podľa svojho spôsobu lovu.

CAPERLAN Popruh Na Prenášanie Vozíka

Popruh na prenášanie určený na všetky sedacie boxy a vozíky CSB značky Caperlan.

CAPERLAN Sedačka Csb Adjust Box

Naše tímy vývojárov vyvinuli tento výrobok na uľahčenie prepravy veľkého množstva vybavenia až na lovné miesto.

CAPERLAN Sedačka Csb Adjust New

Táto rybárska sedačka bola navrhnutá pre rybárov loviacich na plávanú, ktorí hľadajú stabilitu, spratnosť a modularitu.

CAPERLAN Maticový Držiak Na Nohu Csb

Maticový držiak ako náhradný diel na výmenu chybného držiaka na vozíku.

CAPERLAN Koleso Na Vozíky Csb

Náhradné koleso na rybársky vozík.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.12.2022