DOMYOS Dámske Nohavice 540 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím pre vás vytvoril tieto nohavice tak, aby ste pri cvičení zostali v teple.Poskytujú miernu hrejivosť.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar DOMYOS Dámske Nohavice 540 za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dagmara

Čakala som na zľavu a kúpila som za 18.99 €.. odporúčam

Ivana, Ivona

Nezdalo sa mi, že by bol DOMYOS Dámske Nohavice 540 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Nohavice, legíny a šortky na pilates lepšiu alternatívu nenájdete.

Ondrej, Andrej

Za takto dobrú cenu - 18.99 € lepší produkt nenájdete

Viola

DOMYOS Dámske Nohavice 540 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Barbora

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Zoltán

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Otília

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

NYAMBA Dámske Nohavice 500 Slim

Naši návrhári pre vás vytvorili nohavice, ktoré vás pri cvičení udržia v teple.

DOMYOS Dámske šortky Fit+ 500 Regular

Náš tím pre vás vytvoril šortky na cvičenie a pilates. Vhodné na tréningy s miernou intenzitou záťaže.

NYAMBA Dámske Nohavice Fit+500

Náš tím pre vás vytvoril tieto nohavice na cvičenie a pilates. Vhodné na tréningy s miernou intenzitou záťaže.

NYAMBA Pánske šortky 100 Na Cvičenie

Nenahraditeľné šortky za skvelú cenu na šport aj voľný čas.

NYAMBA Dámske Legíny Na Cvičenie

Naši návrhári vytvorili tieto legíny pre ženy na cvičenie a pilates. Legíny sú určené na cvičenie nízkej intenzity.

NYAMBA Dámske Legíny Comfort+ 500

Naši návrhári vytvorili tieto legíny pre ženy na cvičenie a pilates. Vhodné na tréningy s miernou intenzitou záťaže.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 16.10.2021