FOUGANZA Ohlávka Schooling Tyrkysová – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.59 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Táto ohlávka je vhodná pri vedení vášho koňa na ruke.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar FOUGANZA Ohlávka Schooling Tyrkysová za výhodnú cenu 4.59 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dezider

FOUGANZA Ohlávka Schooling Tyrkysová je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Xénia

ohodnotím neskôr

Tibor

Chcel som si kúpiť FOUGANZA Ohlávka Schooling Tyrkysová a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Vladimíra

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Vratko

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

DOMYOS Zóri Na Bojové Umenia

Určené na zabezpečenie hygieny a pohodlia pri presúvaní sa zo šatne k tatami.

FOUGANZA Lonž Soft čierna

Vyvinuli sme túto lonž na uľahčenie výcviku koňa.Používa sa s ohlávkou.

FOUGANZA Lonž 500 Hnedá

Vytvorili sme túto lonž na vedenie koňa rukou alebo na jeho priviazanie. Používa sa s ohlávkou.

FOUGANZA Ohlávka Z Baraniny čierna

Vytvorili sme túto ohlávku na vedenie vášho koňa rukou alebo na jeho priviazanie lonžou pri vychádzke.

FOUGANZA Ohlávka 500 Hnedá

Táto ohlávka s koženým vzhľadom sa ľahko čistí.

FOUGANZA Kožená Ohlávka Performer

Táto ohlávka je určená pre kone a poníky.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 16.10.2021