FROSCH EKO Senses gél sprchový a šampón pre deti 300 ml – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.17 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Detský sprchový gél a šampón Frosch Senses s prídavkom panthenolu šetrne umýva vlasy i pokožku celého tela. Šampón neštípe v očiach a je pH neutrálny. Výťažok z pšeničného proteínu uľahčuje rozčesávanie detských vláskov a dodáva im lesk. Zloženie je bez parabénov, mikroplastov, EDTA, ropných zložiek a bez zložiek živočíšneho pôvodu. Fľaša je zo 100% recyklovaného…

E-shop Feedo.sk predáva tento tovar FROSCH EKO Senses gél sprchový a šampón pre deti 300 ml za výhodnú cenu 3.17 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Feedo.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Feedo.sk

Maximilián

Za cenu 3.17 € som si nemohla vybrať lepšie

Alojz

Produkt FROSCH EKO Senses gél sprchový a šampón pre deti 300 ml je naozaj veľmi pekný!

Izabela

FROSCH EKO Senses gél sprchový a šampón pre deti 300 ml som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Feedo.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Gabriela

Výber tovaru z kategorie Do kúpeľa pre dospelých bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si FROSCH EKO Senses gél sprchový a šampón pre deti 300 ml. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Feedo.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Viola

Produkt FROSCH EKO Senses gél sprchový a šampón pre deti 300 ml má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Do kúpeľa pre dospelých aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Víťazoslav

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Ladislav

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

WELEDA Mandľový sprchovací krém na citlivú pokožku 200 ml

Pomáha udržiavať hydratáciu pokožky obj rovnováhe. Jemný sprchový krém vyvinutý špeciálne pre potreby citlivej pokožky. Šetrne umýva jemnými rastlinnými tenzidy stará o pokožku už počas...

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 02.05.2024