Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy pre všetky typy vlasov (Hair Lacquer Super Firm Mega Hold) 600 ml – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Význam a história. V roku 1948 založil 27-ročný kaderník Hans Erich Dotter v nemeckom Darmstadte spoločnosť Goldwell (v preklade z nemčiny "zlatá kučera"), ktorej cieľom bolo vytvárať profesionálne kadernícke výrobky na exkluzívne použitie v kozmetických salónoch.

E-shop DrMax.sk predáva tento tovar Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy pre všetky typy vlasov (Hair Lacquer Super Firm Mega Hold) 600 ml za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Malvína

Nakúpila som v elektronickom obchode DrMax.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Jerguš

V eshope DrMax.sk si v kategórií Stylingové prípravky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Bohuslav

Výber tovaru v kategórií Stylingové prípravky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode DrMax.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Amália

Nezdalo sa mi, že by bol Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy pre všetky typy vlasov (Hair Lacquer Super Firm Mega Hold) 600 ml taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v DrMax.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Stylingové prípravky lepšiu alternatívu nenájdete.

Gabriel

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Dominik

V kategórií Stylingové prípravky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy pre všetky typy vlasov (Hair Lacquer Super Firm Mega Hold) 600 ml. Som spokojný a nemenil by som.

Lýdia

S produktom Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy pre všetky typy vlasov (Hair Lacquer Super Firm Mega Hold) 600 ml za cenu 9.49 € som spokojný.

Sabína

Nanogen keratínové vlákna na zahustenie riedkych vlasov na 1 mesiace šedivá 15 g

Ultra-jemné keratínové vlákna určené na dossiahnutie okamžitého hustejšieho a plnšieho vzhľadu vlasov. Odtieň šedá.

Nanogen keratínové vlákna na zahustenie riedkych vlasov na 2 mesiace svetlý blond 30 g

Ultra-jemné keratínové vlákna určené na dossiahnutie okamžitého hustejšieho a plnšieho vzhľadu vlasov. Odtieň svetlá blond.

Nanogen keratínové vlákna na zahustenie riedkych vlasov na 2 mesiace svetlo hnedá 30 g

Ultra-jemné keratínové vlákna určené na dossiahnutie okamžitého hustejšieho a plnšieho vzhľadu vlasov. Odtieň svetlo hnedá.

Nivea Care & hold regeneračný lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 250 ml

Dokáže váš lak na vlasy zároveň regenerovať a chrániť pred UV žiarením? Nie? Vyskúšajte nové zloženie! Spoľahnite sa na: NIVEA Regeneračný lak na vlasy CARE & HOLD pre extra silnú fixáciu.

Nivea Hair Care Diamond Gloss lak na vlasy pre žiarivý lesk stupeň fixácie 4 250 ml

Ligotavý účes, ktorý ustojí šantenie na parkete? To už nie je len sen! Šikovný lak zabezpečí ultra silnú fixáciu i neodolateľný lesk. Stačí mať: NIVEA Lak na vlasy Diamond Gloss Care.

Nivea Diamond Volume lak na vlasy 250 ml

Chcete dodať vlasom famózny objem a oslňujúci lesk? Zaobstarajte si extra fixačný lak s diamantovými čiastočkami! Až dvojnásobný objem zabezpečí: NIVEA Lak na vlasy Diamond Volume Care.