IMVISO Dámsky Futsalový Dres – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorené pre hráčky futsalu s vysokou intenzitou hry, ktoré túžia po ľahkosti a optimalizovanom odvode potu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar IMVISO Dámsky Futsalový Dres za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Nora

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Leonard

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Lujza

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Václav

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Ľuboš, Ľubor

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Tamara

Chcel som si kúpiť IMVISO Dámsky Futsalový Dres a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Tadeáš

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Henrieta

IMVISO Dámsky Futsalový Dres som si kúpila za super cenu 13.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

KIPSTA Ponožky F500 Oranžové Refl.

Futbalové ponožky F500 vyvinuli naše tímy pre mladých pokročilých futbalistov na tréningy a zápasy 2 až 3x týždenne.

IMVISO Detský Futsalový Dres

Je určený pre futsalistov, ktorí hrajú veľmi intenzívne a hľadajú veľmi ľahký dres s optimálnym odvodom potu.

IMVISO Detský Futsalový Dres Modrý

IMVISO Dámsky Futsalový Dres červený

IMVISO Futsalový Dres Ad Oranžový

Vytvorené pre hráčov futsalu s vysokou intenzitou hry, ktorí túžia po ľahkosti a optimalizovanom odvode potu.

IMVISO Futsalový Dres Modrý

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022