INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 22.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul toto železo pre ľahšie učenie sa golfu pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 cm.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov za výhodnú cenu 22.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(84%)

Nina

Chcel som si kúpiť INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Vít

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Jolana

Výber tovaru v kategórií Detské golfové palice a sety som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Vratko

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Jolana

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák

Náš tím vytvoril túto súpravu 4 golfových palíc na golf pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 m.

INESIS Putter 5 – 7 R ľavák

Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci

Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu.

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov

deti vo veku od 2 do 13 rokov na golf s ľahkými loptičkami.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr

INESIS železo 9/pw Pre Deti 5 – 7 R

Náš tím vyvinul toto železo na ľahšie učenie sa golfu pre deti od 5 do 7 rokov s výškou 110 cm až 125 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(84%)