INESIS Palica 100 ľavák Oceľ V2 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril tieto golfové palice na jednoduchšie učenie sa golfu. Naším cieľom je pomôcť vám dostať loptičku do vzduchu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Palica 100 ľavák Oceľ V2 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(84%)

Koloman

V kategórií Golfové sety a palice som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

František

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Lenka

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Arpád

INESIS Palica 100 ľavák Oceľ V2 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

René

Na nete má INESIS Palica 100 ľavák Oceľ V2 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Daniel

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Dorota

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na INESIS Palica 100 ľavák Oceľ V2 za cenu 27.99 €

Žofia

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

INESIS Putter 5 – 7 R Pravák

Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

INESIS Palice 100 Pravák V2 Oceľ

INESIS Ghy 500 Rh T1_hs

Náš tím vytvoril tento hybrid pre hráčov s HCP 15 až 30.

INESIS Wedge 500 ľavák V2_hs

Náš tím vytvoril tieto wedge pre hráčov s HCP 15 až 30. Dopĺňajú súpravu želiez 500.

INESIS Putter Mallet 100 Pravák

Tento putter má dve veľké paralelné priamky, aby ste lepšie zamierili a poslali loptičku rovno do jamky.

INESIS Gdr 500 Lh T1_ls

Náš tím vytvoril tento driver pre hráčov s HCP 15 až 30.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.03.2024

(84%)