INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. deti vo veku od 2 do 13 rokov na golf s ľahkými loptičkami.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Nina

Výber tovaru v kategórií Detské golfové palice a sety som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Imrich

Za takto dobrú cenu - 13.99 € lepší produkt nenájdete

Sabína

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov som si kúpila za super cenu 13.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Eduard

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Henrich

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Severín

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Sidónia

V kategórií Detské golfové palice a sety som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov. Som spokojný a nemenil by som.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák

Náš tím vytvoril túto súpravu 4 golfových palíc na golf pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 m.

INESIS Putter 5 – 7 R ľavák

Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov

Náš tím vyvinul toto železo pre ľahšie učenie sa golfu pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 cm.

INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci

Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr

INESIS železo 9/pw Pre Deti 5 – 7 R

Náš tím vyvinul toto železo na ľahšie učenie sa golfu pre deti od 5 do 7 rokov s výškou 110 cm až 125 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(80%)