INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(81%)

Miroslava

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci za cenu 18.99 €

Drahomíra

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Elvíra

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Bonifác

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Patrícia, Patrik

Produkt INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Detské golfové palice a sety aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák

Náš tím vytvoril túto súpravu 4 golfových palíc na golf pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 m.

INESIS Putter 5 – 7 R ľavák

Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov

Náš tím vyvinul toto železo pre ľahšie učenie sa golfu pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 cm.

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov

deti vo veku od 2 do 13 rokov na golf s ľahkými loptičkami.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr

INESIS železo 9/pw Pre Deti 5 – 7 R

Náš tím vyvinul toto železo na ľahšie učenie sa golfu pre deti od 5 do 7 rokov s výškou 110 cm až 125 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(81%)