INESIS Putter 5 – 7 R ľavák – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Putter 5 – 7 R ľavák za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(84%)

Hermína

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Martina

Čakala som na zľavu a kúpila som za 18.99 €.. odporúčam

Miriama

INESIS Putter 5 – 7 R ľavák som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Agáta

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Karolína

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Detské golfové palice a sety viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Bohdana

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Xénia

Výber tovaru v kategórií Detské golfové palice a sety som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák

Náš tím vytvoril túto súpravu 4 golfových palíc na golf pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 m.

INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov

Náš tím vyvinul toto železo pre ľahšie učenie sa golfu pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 cm.

INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci

Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu.

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov

deti vo veku od 2 do 13 rokov na golf s ľahkými loptičkami.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr

INESIS železo 9/pw Pre Deti 5 – 7 R

Náš tím vyvinul toto železo na ľahšie učenie sa golfu pre deti od 5 do 7 rokov s výškou 110 cm až 125 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(84%)