INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 104.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril túto súpravu 4 golfových palíc na golf pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 m.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák za výhodnú cenu 104.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Michal, Michaela

Výber tovaru z kategorie Detské golfové palice a sety bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Milada

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Matilda

V kategórií Detské golfové palice a sety som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Libuša

Na nete má INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Fedor

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

INESIS Putter 5 – 7 R ľavák

Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov

Náš tím vyvinul toto železo pre ľahšie učenie sa golfu pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 cm.

INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci

Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu.

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov

deti vo veku od 2 do 13 rokov na golf s ľahkými loptičkami.

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr

INESIS železo 9/pw Pre Deti 5 – 7 R

Náš tím vyvinul toto železo na ľahšie učenie sa golfu pre deti od 5 do 7 rokov s výškou 110 cm až 125 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022