INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 104.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril túto súpravu 4 golfových palíc na golf pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 m.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr za výhodnú cenu 104.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(81%)

Ingrida

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Lívia

Produkt INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr je naozaj veľmi pekný!

Alfréd

Nezdalo sa mi, že by bol INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Detské golfové palice a sety lepšiu alternatívu nenájdete.

Frederik

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Šimon

V kategórií Detské golfové palice a sety som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr. Som spokojný a nemenil by som.

Adriána

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. Pr som je naozaj kvalitne vyhotovený!

INESIS Súprava Junior 8 – 10 R. ľavák

INESIS Putter 5 – 7 R ľavák

Vhodný pre deti vo veku od 5 do 7 rokov s výškou od 110 do 125 cm.

INESIS Detský Sandwedge 8 – 10 Rokov

Náš tím vyvinul toto železo pre ľahšie učenie sa golfu pre deti od 8 do 10 rokov s výškou 125 cm až 140 cm.

INESIS Putter 11 Až 13 Rokov ľaváci

Určené pre na gúľanie golfovej loptičky po greene. Tento tvar puttera sme vyvinuli kvôli jeho stabilite pri ranách smerujúcich mimo stredu.

INESIS Palica First Club 2 – 13 Rokov

deti vo veku od 2 do 13 rokov na golf s ľahkými loptičkami.

INESIS železo 9/pw Pre Deti 5 – 7 R

Náš tím vyvinul toto železo na ľahšie učenie sa golfu pre deti od 5 do 7 rokov s výškou 110 cm až 125 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(81%)