INESIS železo 100 Pre ľavákov Veľk. 1 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril tieto golfové palice na jednoduchšie učenie sa golfu. Naším cieľom je pomôcť vám dostať loptičku do vzduchu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS železo 100 Pre ľavákov Veľk. 1 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Medard

INESIS železo 100 Pre ľavákov Veľk. 1 som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Roland

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Marína

Na Heureke som hľadal kvalitné Golfové železá. INESIS železo 100 Pre ľavákov Veľk. 1 mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Albín

Čakala som na zľavu a kúpila som za 27.99 €.. odporúčam

Gejza

Chcel som si kúpiť INESIS železo 100 Pre ľavákov Veľk. 1 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Jaroslav

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

INESIS Gis 500 Rh V2_hs

INESIS Gis 500 Rh T1_hs

INESIS Palica 100 ľavák Veľkosť 2

INESIS Súprava Gis 500 Lh V1_ls

INESIS Gis 500 Lh T1_ms

INESIS Súprava Gis 500 Rh V1_ms

Náš tím vytvoril túto súpravu želiez pre hráčov s HCP 15 až 30.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.05.2022