INOVIK Kolieska Xc Sr 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 21.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené na výmenu koliesok kolieskových lyží Inovik na klasickú techniku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INOVIK Kolieska Xc Sr 500 za výhodnú cenu 21.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Radovan

Chcel som si kúpiť INOVIK Kolieska Xc Sr 500 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Jela

INOVIK Kolieska Xc Sr 500 je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Ľubomír

Výber tovaru z kategorie Kolieskové bežky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si INOVIK Kolieska Xc Sr 500. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Bohuslav

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Zora

Na nete má INOVIK Kolieska Xc Sr 500 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Valentína

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Oliver

Za cenu 21.99 € som si nemohla vybrať lepšie

INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split

Náš tím navrhol tieto nastaviteľné palice na príležitostné bežecké lyžovanie pri nízkej intenzite.

INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na pravidelné bežecké lyžovanie pri miernej intenzite.

INOVIK Detské Palice Xc S 100 Modré

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné bežkovanie nízkej intenzity.

INOVIK Kolieska Xc Sr Skating 500

Určené na výmenu koliesok na kolieskových lyžiach Inovik.

INOVIK Vak Sr 500 Na Kolieskové Lyže

Náš tím vyvinul tento vak na pravidelný a stredne intenzívny beh na klasických kolieskových lyžiach.

INOVIK Palice 120 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné a/alebo málo intenzívne bežecké lyžovanie.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.07.2022