INOVIK Kolieska Xc Sr Skating 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 21.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené na výmenu koliesok na kolieskových lyžiach Inovik.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INOVIK Kolieska Xc Sr Skating 500 za výhodnú cenu 21.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(83%)

Žofia

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Adam

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Zoja

Na Heureke som hľadal kvalitné Kolieskové bežky. INOVIK Kolieska Xc Sr Skating 500 mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Eliška

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Dorota

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split

Náš tím navrhol tieto nastaviteľné palice na príležitostné bežecké lyžovanie pri nízkej intenzite.

INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na pravidelné bežecké lyžovanie pri miernej intenzite.

INOVIK Detské Palice Xc S 100 Modré

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné bežkovanie nízkej intenzity.

INOVIK Vak Sr 500 Na Kolieskové Lyže

Náš tím vyvinul tento vak na pravidelný a stredne intenzívny beh na klasických kolieskových lyžiach.

INOVIK Kolieska Xc Sr 500

Určené na výmenu koliesok kolieskových lyží Inovik na klasickú techniku.

INOVIK Palice 120 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné a/alebo málo intenzívne bežecké lyžovanie.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.01.2022

(83%)