INOVIK Lyže 500 Skin + Fix Rottefella – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 144.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tieto lyže sú určené pre pravidelných bežeckých lyžiarov na klasický štýl. Umožnia vám zdokonaľovanie lyžiarskej techniky.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INOVIK Lyže 500 Skin + Fix Rottefella za výhodnú cenu 144.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(88%)

Zoja

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Gašpar

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na INOVIK Lyže 500 Skin + Fix Rottefella za cenu 144.99 €

Eugénia

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Ivica

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Paulína

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt INOVIK Lyže 500 Skin + Fix Rottefella som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Bibiána

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Emília

INOVIK Lyže 500 Skin + Fix Rottefella som si kúpila za super cenu 144.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Bystrík

Chcel som si kúpiť INOVIK Lyže 500 Skin + Fix Rottefella a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

ITIWIT Nepriepustný Vodácky Vak 30 L

Náš tím nadšencov vytvoril tento 30 l nepriepustný vak s ramienkami na prenášanie na ochranu osobných vecí pred vodou pri vodáckych športoch.

INOVIK Bežky Xc S Ski 900 Skin Medium

Bežkujete súťažne alebo intenzívne klasickým štýlom? S naším top výrobkom medzi bežeckými lyžami so stúpacími pásmi si bežkovanie užijete na maximum.

INOVIK Detské Bežky Xc S Classic 130

Náš tím vyvinul tieto bežky pre mladých športovcov, ktorí trénujú klasickou technikou príležitostne a pri nízkej intenzite.

INOVIK Bežky Xc S Ski 550 Skin Hard

Tieto lyže su určené na pravidelný beh na lyžiach. Poskytujú dobrý pomer medzi sklzom a priľnavosťou. Lyže 550 vám pomôžu zdokonaliť sa.

INOVIK Bežky Xc S Ski 900 Skin Hard

INOVIK Xc S Ski Classic 150 S Pásmi

Chcete začať s behom na lyžiach klasickým štýlom? Tieto bežecké lyže so šupinami s vynikajúcou priľnavosťou sme navrhli tak, aby vám uľahčili vaše začiatky.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022

(88%)