INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 31.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím navrhol tieto palice na pravidelné bežecké lyžovanie pri miernej intenzite.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže za výhodnú cenu 31.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Arpád

Produkt INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Kolieskové bežky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Kvetoslava

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Dionýz

Produkt INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže je naozaj veľmi pekný!

Paulína

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Magdaléna

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Ľubica

INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže som si kúpila za super cenu 31.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split

Náš tím navrhol tieto nastaviteľné palice na príležitostné bežecké lyžovanie pri nízkej intenzite.

INOVIK Detské Palice Xc S 100 Modré

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné bežkovanie nízkej intenzity.

INOVIK Kolieska Xc Sr Skating 500

Určené na výmenu koliesok na kolieskových lyžiach Inovik.

INOVIK Vak Sr 500 Na Kolieskové Lyže

Náš tím vyvinul tento vak na pravidelný a stredne intenzívny beh na klasických kolieskových lyžiach.

INOVIK Kolieska Xc Sr 500

Určené na výmenu koliesok kolieskových lyží Inovik na klasickú techniku.

INOVIK Palice 120 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné a/alebo málo intenzívne bežecké lyžovanie.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.11.2021