INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 26.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím navrhol tieto nastaviteľné palice na príležitostné bežecké lyžovanie pri nízkej intenzite.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split za výhodnú cenu 26.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(82%)

Amália

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Veronika

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Agnesa

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split za cenu 26.99 €

Zoltán

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Božena

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Oskár

Výber tovaru z kategorie Kolieskové bežky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si INOVIK Palice Xc S Pole 150 Split. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Bystrík

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

INOVIK Palice 530 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na pravidelné bežecké lyžovanie pri miernej intenzite.

INOVIK Detské Palice Xc S 100 Modré

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné bežkovanie nízkej intenzity.

INOVIK Kolieska Xc Sr Skating 500

Určené na výmenu koliesok na kolieskových lyžiach Inovik.

INOVIK Vak Sr 500 Na Kolieskové Lyže

Náš tím vyvinul tento vak na pravidelný a stredne intenzívny beh na klasických kolieskových lyžiach.

INOVIK Kolieska Xc Sr 500

Určené na výmenu koliesok kolieskových lyží Inovik na klasickú techniku.

INOVIK Palice 120 Na Bežecké Lyže

Náš tím navrhol tieto palice na príležitostné a/alebo málo intenzívne bežecké lyžovanie.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.11.2021

(82%)