INOVIK Xc S Ski 550 Skin Cambre Soft – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 179.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tieto lyže su určené na pravidelný beh na lyžiach. Poskytujú dobrý pomer medzi sklzom a priľnavosťou. Lyže 550 vám pomôžu zdokonaliť sa.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INOVIK Xc S Ski 550 Skin Cambre Soft za výhodnú cenu 179.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(91%)

Marína

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Uršuľa

Výber tovaru z kategorie Klasická technika bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si INOVIK Xc S Ski 550 Skin Cambre Soft. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Olympia

ohodnotím neskôr

Stanislava

Výborná kvalita za fajn cenu 179.99 €

Vít

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Paulína

INOVIK Xc S Ski 550 Skin Cambre Soft som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Lesana, Lesia

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Miloslava

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

ITIWIT Nepriepustný Vodácky Vak 30 L

Náš tím nadšencov vytvoril tento 30 l nepriepustný vak s ramienkami na prenášanie na ochranu osobných vecí pred vodou pri vodáckych športoch.

INOVIK Bežky Xc S Ski 900 Skin Medium

Bežkujete súťažne alebo intenzívne klasickým štýlom? S naším top výrobkom medzi bežeckými lyžami so stúpacími pásmi si bežkovanie užijete na maximum.

INOVIK Detské Bežky Xc S Classic 130

Náš tím vyvinul tieto bežky pre mladých športovcov, ktorí trénujú klasickou technikou príležitostne a pri nízkej intenzite.

INOVIK Bežky Xc S Ski 550 Skin Hard

INOVIK Bežky Xc S Ski 900 Skin Hard

INOVIK Xc S Ski Classic 150 S Pásmi

Chcete začať s behom na lyžiach klasickým štýlom? Tieto bežecké lyže so šupinami s vynikajúcou priľnavosťou sme navrhli tak, aby vám uľahčili vaše začiatky.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.11.2021

(91%)