KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 10.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhli sme túto obuv bez šnúrok pre deti, ktoré začínajú s behom v škole alebo klube dvakrát týždenne.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy za výhodnú cenu 10.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Adam

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy za cenu 10.99 €

Linda

Ak potrebujem kúpiť Bežecká obuv pre deti, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Móric

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Božidara

S produktom KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy za cenu 10.99 € som spokojný.

Žigmunt

KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy som si kúpila za super cenu 10.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Melánia

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Bežecká obuv pre deti viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip

Náš tím nadšencov do ľahkej atletiky vyvinul túto obuv pre deti na zlepšovanie sa v ľahkej atletike a na začiatky v krosovom behu na klzkom i kamenistom teréne.

KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá

Bežecká obuv s hrotmi na stredné vzdialenosti (od 800 m do 10 000 m) na špecifické tréningy a súťaže na trati.

KALENJI Detská Obuv Run Support

Naši návrhári obuvi na ľahkú atletiku navrhli túto obuv do každého počasia pre deti, ktoré začínajú s atletikou v škole alebo klube dvakrát za týždeň.

KALENJI Atletická Obuv At Cross čierna

Naši návrhári vyvinuli túto obuv s hrotmi na beh na krosové trate.

KALENJI Bežecká Obuv Run Support Easy

Naši návrhári z radov ľahkých atlétov navrhli túto obuv pre deti začínajúce s atletikou alebo na telesnú výchovu.

KALENJI Obuv Na Atletiku At Start

Naši návrhári z radov atlétov vyvinuli túto univerzálnu obuv s hrotmi na pretekárske začiatky na atletickej dráhe.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022