KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím nadšencov do ľahkej atletiky vyvinul túto obuv pre deti na zlepšovanie sa v ľahkej atletike a na začiatky v krosovom behu na klzkom i kamenistom teréne.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dušana

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Alexandra

V kategórií Bežecká obuv pre deti som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Jarolím

Za takto dobrú cenu - 27.99 € lepší produkt nenájdete

Bohdana

KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Ladislav

Nezdalo sa mi, že by bol KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Bežecká obuv pre deti lepšiu alternatívu nenájdete.

Vladislav

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip som je naozaj kvalitne vyhotovený!

KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy

Navrhli sme túto obuv bez šnúrok pre deti, ktoré začínajú s behom v škole alebo klube dvakrát týždenne.

KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá

Bežecká obuv s hrotmi na stredné vzdialenosti (od 800 m do 10 000 m) na špecifické tréningy a súťaže na trati.

KALENJI Detská Obuv Run Support

Naši návrhári obuvi na ľahkú atletiku navrhli túto obuv do každého počasia pre deti, ktoré začínajú s atletikou v škole alebo klube dvakrát za týždeň.

KALENJI Atletická Obuv At Cross čierna

Naši návrhári vyvinuli túto obuv s hrotmi na beh na krosové trate.

KALENJI Bežecká Obuv Run Support Easy

Naši návrhári z radov ľahkých atlétov navrhli túto obuv pre deti začínajúce s atletikou alebo na telesnú výchovu.

KALENJI Obuv Na Atletiku At Start

Naši návrhári z radov atlétov vyvinuli túto univerzálnu obuv s hrotmi na pretekárske začiatky na atletickej dráhe.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022