KALENJI Detská Obuv Run Support – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši návrhári obuvi na ľahkú atletiku navrhli túto obuv do každého počasia pre deti, ktoré začínajú s atletikou v škole alebo klube dvakrát za týždeň.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KALENJI Detská Obuv Run Support za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(79%)

Silvia

Výber tovaru z kategorie Bežecká obuv pre deti bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si KALENJI Detská Obuv Run Support. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Ivica

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Marcel

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na KALENJI Detská Obuv Run Support za cenu 18.99 €

Radomír

Moje hodnotenie je 100%.

Belo

S produktom KALENJI Detská Obuv Run Support za cenu 18.99 € som spokojný.

Kazimír

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Patrícia, Patrik

Čakala som na zľavu a kúpila som za 18.99 €.. odporúčam

Sabína

KALENJI Detská Obuv Run Support som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip

Náš tím nadšencov do ľahkej atletiky vyvinul túto obuv pre deti na zlepšovanie sa v ľahkej atletike a na začiatky v krosovom behu na klzkom i kamenistom teréne.

KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy

Navrhli sme túto obuv bez šnúrok pre deti, ktoré začínajú s behom v škole alebo klube dvakrát týždenne.

KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá

Bežecká obuv s hrotmi na stredné vzdialenosti (od 800 m do 10 000 m) na špecifické tréningy a súťaže na trati.

KALENJI Atletická Obuv At Cross čierna

Naši návrhári vyvinuli túto obuv s hrotmi na beh na krosové trate.

KALENJI Bežecká Obuv Run Support Easy

Naši návrhári z radov ľahkých atlétov navrhli túto obuv pre deti začínajúce s atletikou alebo na telesnú výchovu.

KALENJI Obuv Na Atletiku At Start

Naši návrhári z radov atlétov vyvinuli túto univerzálnu obuv s hrotmi na pretekárske začiatky na atletickej dráhe.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(79%)