KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 55.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Bežecká obuv s hrotmi na stredné vzdialenosti (od 800 m do 10 000 m) na špecifické tréningy a súťaže na trati.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá za výhodnú cenu 55.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(82%)

Pravoslav

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Urban

S produktom KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá za cenu 55.99 € som spokojný.

Tadeáš

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Vasil

ohodnotím neskôr

Lukáš

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Levoslav

Výborná kvalita za fajn cenu 55.99 €

Tadeáš

Produkt KALENJI Obuv At Mid čierno-modrá je naozaj veľmi pekný!

KALENJI Detská Obuv Kiprun Grip

Náš tím nadšencov do ľahkej atletiky vyvinul túto obuv pre deti na zlepšovanie sa v ľahkej atletike a na začiatky v krosovom behu na klzkom i kamenistom teréne.

KALENJI Detská Bežecká Obuv Easy

Navrhli sme túto obuv bez šnúrok pre deti, ktoré začínajú s behom v škole alebo klube dvakrát týždenne.

KALENJI Detská Obuv Run Support

Naši návrhári obuvi na ľahkú atletiku navrhli túto obuv do každého počasia pre deti, ktoré začínajú s atletikou v škole alebo klube dvakrát za týždeň.

KALENJI Atletická Obuv At Cross čierna

Naši návrhári vyvinuli túto obuv s hrotmi na beh na krosové trate.

KALENJI Bežecká Obuv Run Support Easy

Naši návrhári z radov ľahkých atlétov navrhli túto obuv pre deti začínajúce s atletikou alebo na telesnú výchovu.

KALENJI Obuv Na Atletiku At Start

Naši návrhári z radov atlétov vyvinuli túto univerzálnu obuv s hrotmi na pretekárske začiatky na atletickej dráhe.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 10.08.2022

(82%)