KINDERKRAFT Hracia deka 4SMART – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 58.79 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Kontrastná senzorická deka 4SMART so 4 senzorickými zónami

E-shop DrMax.sk predáva tento tovar KINDERKRAFT Hracia deka 4SMART za výhodnú cenu 58.79 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Marcela

Nezdalo sa mi, že by bol KINDERKRAFT Hracia deka 4SMART taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v DrMax.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hracie podložky lepšiu alternatívu nenájdete.

Bohumil

Za cenu 58.79 € som si nemohla vybrať lepšie

Tibor

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Dávid

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Vlasta

Obchod DrMax.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Miloš

Na nete má KINDERKRAFT Hracia deka 4SMART veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Hubert

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Tiny Love Hracia podložka s hrazdou Poklady oceánu

Deka na hranie 2v1 v dizajne úžasného podmorského sveta Upúta pozornosť dieťaťa už od narodenia a ponúka rôznorodé aktivity na stimuláciu všetkých zmyslov dieťatka.

Kinderkraft Hracia deka SmartPlay

Hracia deka pre deti od narodenia.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.05.2024