KOROK Detská Hokejka Fh500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 34.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Je určená pre mladých skúsených hráčov, ktorí hľadajú hokejku s razantným odpalom (100% sklené vlákno).

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KOROK Detská Hokejka Fh500 za výhodnú cenu 34.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ružena

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Branislava, Bronislava

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Nadežda

Produkt KOROK Detská Hokejka Fh500 je naozaj veľmi pekný!

Radoslav

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Martin

Za cenu 34.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Emília

Nezdalo sa mi, že by bol KOROK Detská Hokejka Fh500 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejky, gripy a loptičky na pozemný hokej lepšiu alternatívu nenájdete.

Alfonz

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Viktor

S produktom KOROK Detská Hokejka Fh500 za cenu 34.99 € som spokojný.

KOROK Hokejka Indoor Fh100 Jr

Určené pre malé alebo staršie deti začínajúce s hokejom v hale, ktoré potrebujú jemnosť a kontrolu.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 Biela

Určená pre hráčov pozemného hokeja, ktorí túžia po väčšej priľnavosti, pohodlí a absorpcii vlhkosti na omotávke hokejky.

KOROK Hokejka Fh510 Lowbow Koralová

Je určená pre skúsených hráčov, ktorí hľadajú dobre ovládateľnú hokejku s razantným odpalom (50 % uhlíka).

KOROK Omotávka Fhgr500 žltá

Určená pre všetkých hráčov pozemného hokeja, ktorí hľadajú veľmi priľnavú a pohodlnú omotávku.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 žltá

KOROK Hokejka Fhst510lb Colo 1

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.02.2023