KOROK Hokejka Fh150 Sb – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 29.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Je určená pre dospelých začínajúcich hráčov, ktorí hľadajú málo razantnú a ľahko ovládateľnú hokejku (100% sklené vlákno).

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KOROK Hokejka Fh150 Sb za výhodnú cenu 29.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ambróz

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Anna, Hana

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Hedviga

Na nete má KOROK Hokejka Fh150 Sb veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Bystrík

KOROK Hokejka Fh150 Sb som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Žigmunt

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt KOROK Hokejka Fh150 Sb som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Miroslava

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Hokejky, gripy a loptičky na pozemný hokej viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Móric

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Agáta

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

KOROK Hokejka Indoor Fh100 Jr

Určené pre malé alebo staršie deti začínajúce s hokejom v hale, ktoré potrebujú jemnosť a kontrolu.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 Biela

Určená pre hráčov pozemného hokeja, ktorí túžia po väčšej priľnavosti, pohodlí a absorpcii vlhkosti na omotávke hokejky.

KOROK Hokejka Fh510 Lowbow Koralová

Je určená pre skúsených hráčov, ktorí hľadajú dobre ovládateľnú hokejku s razantným odpalom (50 % uhlíka).

KOROK Omotávka Fhgr500 žltá

Určená pre všetkých hráčov pozemného hokeja, ktorí hľadajú veľmi priľnavú a pohodlnú omotávku.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 žltá

KOROK Hokejka Fhst510lb Colo 1

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.02.2023