KOROK Hokejka Fh500 Indoor Jr Fvmb – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 34.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. staršie dieťa alebo tínedžera s vyššou úrovňou hry, aj túži po manipulovateľnosti (midbow).

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KOROK Hokejka Fh500 Indoor Jr Fvmb za výhodnú cenu 34.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Emília

ohodnotím neskôr

Daniela

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Hokejky, gripy a loptičky na pozemný hokej viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Nora

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na KOROK Hokejka Fh500 Indoor Jr Fvmb za cenu 34.99 €

Ľubomil, Ľudomil

Moje hodnotenie je 100%.

Miloslava

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

KOROK Hokejka Indoor Fh100 Jr

Určené pre malé alebo staršie deti začínajúce s hokejom v hale, ktoré potrebujú jemnosť a kontrolu.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 Biela

Určená pre hráčov pozemného hokeja, ktorí túžia po väčšej priľnavosti, pohodlí a absorpcii vlhkosti na omotávke hokejky.

KOROK Hokejka Fh510 Lowbow Koralová

Je určená pre skúsených hráčov, ktorí hľadajú dobre ovládateľnú hokejku s razantným odpalom (50 % uhlíka).

KOROK Omotávka Fhgr500 žltá

Určená pre všetkých hráčov pozemného hokeja, ktorí hľadajú veľmi priľnavú a pohodlnú omotávku.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 žltá

KOROK Hokejka Fhst510lb Colo 1

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022

(80%)