KOROK Hokejka Fh995 C95 Mid Bow – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 159.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Je určená pre skúsených dospelých hráčov, ktorí hľadajú veľmi razantnú hokejku s 95% karbónu a rovnejším zakrivením (mid bow).

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KOROK Hokejka Fh995 C95 Mid Bow za výhodnú cenu 159.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ervín

V kategórií Hokejky, gripy a loptičky na pozemný hokej som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt KOROK Hokejka Fh995 C95 Mid Bow. Som spokojný a nemenil by som.

Filip

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam KOROK Hokejka Fh995 C95 Mid Bow. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Leopold

S produktom KOROK Hokejka Fh995 C95 Mid Bow za cenu 159.99 € som spokojný.

Sergej

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Július

V kategórií Hokejky, gripy a loptičky na pozemný hokej som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

KOROK Hokejka Indoor Fh100 Jr

Určené pre malé alebo staršie deti začínajúce s hokejom v hale, ktoré potrebujú jemnosť a kontrolu.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 Biela

Určená pre hráčov pozemného hokeja, ktorí túžia po väčšej priľnavosti, pohodlí a absorpcii vlhkosti na omotávke hokejky.

KOROK Hokejka Fh510 Lowbow Koralová

Je určená pre skúsených hráčov, ktorí hľadajú dobre ovládateľnú hokejku s razantným odpalom (50 % uhlíka).

KOROK Omotávka Fhgr500 žltá

Určená pre všetkých hráčov pozemného hokeja, ktorí hľadajú veľmi priľnavú a pohodlnú omotávku.

KOROK Vrchná Omotávka Fh500 žltá

KOROK Hokejka Fhst510lb Colo 1

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.02.2023