Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 16.29 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Pracie kapsuly Lenor Floral Bouquet&Note of Musk Color All-in-1 PODS S ultra čistiacou silou pre hĺbkové hygienické čistenie a sviežu posteľnú bielizeň 5 výhod pracieho prostriedku na bielizeň vo forme kapsúl Lenor All-in-1 PODS: 1. Ultra čistiaca sila / 2. Dlhotrvajúca sviežosť / 3. Hebkosť / 4. Starostlivosť o vlákna / 5. Žiarivosť NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom OBAL ÚPLNE ROZPUSTNÝ VO VODE: prací prostriedok v kapsulách PODS má obal úplne rozpustný vo vode MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ich v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Floral Bouquet&Note of Musk Color a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov, ktorí vyskúšali prací prostriedok na bielizeň Lenor All-in-1 PODS vo forme kapsúl, sa presvedčili o čistiacej sile Lenoru

E-shop DrMax.sk predáva tento tovar Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks za výhodnú cenu 16.29 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vladimír

Produkt Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Prášky na pranie aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Želmíra

Produkt Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks je naozaj veľmi pekný!

Demeter

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Lukáš

Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Jaromír

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Krištof

ohodnotím neskôr

Radovan

Na nete má Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Bartolomej

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Lenor kapsule na pranie Amethyst 40 ks som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Chicco Sensitive - detský prací prostriedok

Prací prostriedok Chicco je špeciálne vyvinutý pre čistenie detského oblečenia.

Chicco Sensitive - pracie gélové kapsuly

Špeciálne vyvinutý prací prostriedok pre čistenie detského oblečenia, teraz dostupný aj v praktických gélových pracích kapsliach Chicco.

Wave Pracie prúžky Klasik jemná vôňa 16 ks

Wave pracie prúžky sú moderný ekologický prostriedok na pranie. Sú koncentrované, vhodné na pranie bieleho aj farebného prádla, účinné aj pri nízkych teplotách.

Ariel Gelové tablety 36ks Color+

Prací prostriedok vo forme tabliet Ariel Allin1 PODS Color+ poskytuje vynikajúcu účinnosť pri odstraňovaní škvŕn už od 1. prania pri nižších teplotách.

Ariel Gelové tablety 36ks Universal+

Prací prostriedok vo forme tabliet Ariel Allin1 PODS Universal+ poskytuje vynikajúcu účinnosť pri odstraňovaní škvŕn už od 1. prania pri nižších teplotách.

Ariel Prášok 1.95kg / 30PD Color+

Ariel DACH Color+ Prášok Na Pranie vďaka technológii proti zvyškom poskytuje brilantné čistenie od Arielu v chladnejších cykloch a zároveň zachováva žiarivé farby.