NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -4 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhnuté pre pokročilých plavcov, ktorí hľadajú plavecké okuliare s korekciou krátkozrakosti.Úprava proti zahmlievaniu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -4 za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Ivica

NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -4 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Alexander

Chcel som si kúpiť NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -4 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Božidara

NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -4 som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Dorota

S produktom NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -4 za cenu 4.69 € som spokojný.

Šimon

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Ambróz

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Oto

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Dušana

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

NABAIJI Plavecké Okuliare Xbase Dye S

Navrhnuté pre mladých začínajúcich plavcov do bazéna alebo na vonkajšie vodné plochy. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Plavecké Okuliare Active S

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov, ktorí hľadajú veľké pohodlie a panoramatický výhľad. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Plavecké Okuliare Active L

NABAIJI Plavecké Okuliare Xbase L

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov na používanie v bazéne alebo na vonkajších vodných plochách. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Dioptrické Sklíčko -3 Selfit

NABAIJI Plavecké Okuliare 100 L

Určené pre začínajúcich plavcov, ktorí hľadajú panoramatické zorné pole, pohodlie a jednoduché nastavenie. Úprava proti zahmlievaniu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022

(80%)