NABAIJI Mp3 Prehrávač Swimmusic 100 V3 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určený pre začínajúcich plavcov, ktorí chcú pri plávaní počúvať hudbu. Uvoľnite sa pri plávaní počúvaním hudby!

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Mp3 Prehrávač Swimmusic 100 V3 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Gejza

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Vlasta

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Božena

Produkt NABAIJI Mp3 Prehrávač Swimmusic 100 V3 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Plavecké doplnky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Móric

Za cenu 27.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Marianna

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Rozália

Moje hodnotenie je 100%.

Žofia

Čakala som na zľavu a kúpila som za 27.99 €.. odporúčam

Rudolf

V kategórií Plavecké doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt NABAIJI Mp3 Prehrávač Swimmusic 100 V3. Som spokojný a nemenil by som.

NABAIJI Dámske Plavecké šľapky Modré

Určené pre plavkyne, ktoré hľadajú pohodlné sandále na bezpečné presuny okolo bazéna.

NABAIJI Pánsky Bavlnený župan Modrý

Tento župan je určený pre nadšencov vodných športov.

NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov do bazéna alebo na vonkajšie vodné plochy, ktorí chcú okuliare s panoramatickým zorným poľom. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Nepremokavá Taštička 100 3 L

Určená pre plavcov, ktorí chcú prenášať mokré vybavenie alebo ho chcú chrániť pred vodou.

NABAIJI Uterák Na Vlasy

Určený pre milovníkov vodných športov. Vhodný aj na ostatné športy.

NABAIJI Dámska Kombinéza Ows 2/2

Určená na plávanie na vonkajších vodných plochách, zaručí vám tepelné pohodlie.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024