NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhnuté pre začínajúcich plavcov do bazéna alebo na vonkajšie vodné plochy, ktorí chcú okuliare s panoramatickým zorným poľom. Úprava proti zahmlievaniu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Juraj

Za cenu 9.49 € som si nemohla vybrať lepšie

Augustín

Produkt NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S je naozaj veľmi pekný!

Beáta

Nezdalo sa mi, že by bol NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Plavecké doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Dionýz

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Vratko

V kategórií Plavecké doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S. Som spokojný a nemenil by som.

Marta

Ak potrebujem kúpiť Plavecké doplnky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Iveta

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

NABAIJI Dámske Plavecké šľapky Modré

Určené pre plavkyne, ktoré hľadajú pohodlné sandále na bezpečné presuny okolo bazéna.

NABAIJI Pánsky Bavlnený župan Modrý

Tento župan je určený pre nadšencov vodných športov.

NABAIJI Nepremokavá Taštička 100 3 L

Určená pre plavcov, ktorí chcú prenášať mokré vybavenie alebo ho chcú chrániť pred vodou.

NABAIJI Uterák Na Vlasy

Určený pre milovníkov vodných športov. Vhodný aj na ostatné športy.

NABAIJI Dámska Kombinéza Ows 2/2

Určená na plávanie na vonkajších vodných plochách, zaručí vám tepelné pohodlie.

NABAIJI Mp3 Prehrávač Swimmusic 100 V3

Určený pre začínajúcich plavcov, ktorí chcú pri plávaní počúvať hudbu. Uvoľnite sa pri plávaní počúvaním hudby!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024