NABAIJI Pončo Dragon Pre Najmenších – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre najmenších pred kúpaním a po ňom.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Pončo Dragon Pre Najmenších za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bibiána

Za cenu 13.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Marek

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam NABAIJI Pončo Dragon Pre Najmenších. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Miloš

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Jarmila

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Alena

V kategórií Plavky pre najmenších som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Jozefína

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Zoltán

V kategórií Plavky pre najmenších som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt NABAIJI Pončo Dragon Pre Najmenších. Som spokojný a nemenil by som.

NABAIJI Detská Kombinéza S Uv Ochranou

Určená na ochranu detí pred slnkom pri objavovaní radosti z vodných hier. Chráni pred UV žiarením, aj keď je mokrá.

NABAIJI Detské Tričko S Uv Ochranou

Určené na ochranu najmenších detí pred slnkom počas vodných aktivít. Chráni pre UV žiarením, aj keď je vlhké.

NABAIJI Plienkové Plavky 11-18 Kg

Určené pre bábätká, ktoré objavujú plávanie.

NABAIJI Detský Klobúk S Uv Ochranou

Určený na ochranu hlavičky a krku bábätka pred slnkom počas vodných hier. Chráni pred UV žiarením, aj keď je mokrý.

NABAIJI Plienkové Plavky 6-12 Kg

Určené pre bábätká, ktoré objavujú plávanie.

NABAIJI Detská čiapka S Uv Ochranou

Určené na ochranu najmenších detí pred slnkom počas vodných hier. Chráni pred UV žiarením aj po namočení.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022