NABAIJI Uterák Na Vlasy – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určený pre milovníkov vodných športov. Vhodný aj na ostatné športy.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Uterák Na Vlasy za výhodnú cenu 3.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Alexander

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Alexej

Výber tovaru v kategórií Plavecké doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Kamila

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na NABAIJI Uterák Na Vlasy za cenu 3.69 €

Vilma

Na Heureke som hľadal kvalitné Plavecké doplnky. NABAIJI Uterák Na Vlasy mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Alfréd

NABAIJI Uterák Na Vlasy je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Valér

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

NABAIJI Dámske Plavecké šľapky Modré

Určené pre plavkyne, ktoré hľadajú pohodlné sandále na bezpečné presuny okolo bazéna.

NABAIJI Pánsky Bavlnený župan Modrý

Tento župan je určený pre nadšencov vodných športov.

NABAIJI Plavecké okuliare SWIMDOW S

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov do bazéna alebo na vonkajšie vodné plochy, ktorí chcú okuliare s panoramatickým zorným poľom. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Nepremokavá Taštička 100 3 L

Určená pre plavcov, ktorí chcú prenášať mokré vybavenie alebo ho chcú chrániť pred vodou.

NABAIJI Dámska Kombinéza Ows 2/2

Určená na plávanie na vonkajších vodných plochách, zaručí vám tepelné pohodlie.

NABAIJI Mp3 Prehrávač Swimmusic 100 V3

Určený pre začínajúcich plavcov, ktorí chcú pri plávaní počúvať hudbu. Uvoľnite sa pri plávaní počúvaním hudby!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.03.2024