OLAIAN Lietajúci Tanier Dsoftsurprise – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. hádzanie a lietanie naplocho. Ideálny na začiatky, keďže nespôsobuje zranenia. Na hru vo dvojici. Tento tanier nie je vhodný pre hru so psom.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OLAIAN Lietajúci Tanier Dsoftsurprise za výhodnú cenu 3.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Amália

Čakala som na zľavu a kúpila som za 3.69 €.. odporúčam

Boleslav

Ak potrebujem kúpiť Plážové doplnky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Gertrúda

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Plážové doplnky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Ladislav

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Ružena

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

OLAIAN Lietajúci tanier Soft modrý

hádzanie naplocho na dlhú vzdialenosť.

OLAIAN Lietajúci Tanier Dsoft Smile

OLAIAN Lietajúci Tanier D175 Ultimate

Navrhnuté na disciplínu Ultimate alebo voľnočasové hádzanie so stabilným tanierom na dlhú vzdialenosť.

OLAIAN Slnečné Okuliare 500 Na Surf

Navrhnuté na ochranu očí pred UV žiarením vo vlnách do 1,5 m. V optike možno požiadať o dioptrické sklá.

OLAIAN Lietajúci tanier D90 Circle

Navrhnuté na voľnočasové hádzanie lietajúceho taniera.

OLAIAN Bumerang Soft Pre ľavákov

Navrhnuté pre deti od 8 rokov na začiatky s hádzaním bumerangu. Model pre ľavákov.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022