E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OLAIAN šortková Kombinéza 500 Modrá za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.
Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Decathlon.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.
Doprava: Tovar Vám vačšinou doručí kuriér prostredníctvom Slovenskej pošty alebo DHL (niekedy i PPL alebo GEIS).
Zistiť dostupnosť
Cena | ✅ ️27,99€ |
Dostupnosť | ➡️ skladom |
Hodnotenie | |
Kde kúpiť | 🛒 Obchod Decathlon.sk |
Surfistky všetkých úrovní navrhli túto kombinézu pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene.
Náš tím návrhárov vyvinul túto kombinézu prispôsobenú na surfovanie a bodyboarding v studenej vode (12 až 17 °C) do 3 hodín.
Naše návrhárske tímy vyvinuli túto celotelovú kombinézu pre začínajúcich surfistov, ktorí jazdia až do 1 hodiny vo vlažnej vode o teplote od 17 °C do 21 °C.
Naše návrhárske tímy vyvinuli túto krátku kombinézu pre pokročilých surfistov vo veku od 4 do 14 rokov surfujúcich v teplej vode nad 21 °C.
Kombinéza pre začínajúce surfistky, ktoré surfujú v morskej pene.
Vytvorili sme túto kombinézu vhodnú predovšetkým na surfovanie a bodyboarding v studenej vode (od 12 °C do 17 °C) do 2 h.
Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.09.2023

Pridané: pred mesiacomMám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Pridané: pred mesiacomProdukt OLAIAN šortková Kombinéza 500 Modrá má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Neoprény na surfovanie aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Pridané: pred mesiacomOLAIAN šortková Kombinéza 500 Modrá je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Pridané: pred mesiacomMoje hodnotenie je 100%.

Pridané: pred mesiacomZa cenu 27.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Pridané: pred mesiacomNezdalo sa mi, že by bol OLAIAN šortková Kombinéza 500 Modrá taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Neoprény na surfovanie lepšiu alternatívu nenájdete.

Pridané: pred mesiacomplusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Pridané: pred mesiacomČakala som na zľavu a kúpila som za 27.99 €.. odporúčam