OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 20.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tím návrhárov Oxelo vyvinul túto prilbu pre vaše pohodlie a ochranu na kolieskových korčuliach, skejtborde či kolobežke.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová za výhodnú cenu 20.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(88%)

Teodor

OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová som si kúpila za super cenu 20.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Žigmunt

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Milena

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Gregor

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Prilby na skateboard viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Zoltán

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Gizela

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Nina

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová za cenu 20.99 €

Blažena

ohodnotím neskôr

OXELO Prilba Mf540 Urban Gold

OXELO Prilba Play 7 červená

Prilba pokrýva celú hlavu, preto je ideálnym riešením pre korčuliarov, skejtbordistov a kolobežkárov.

OXELO Prilba Mf540 Urban Green

OXELO Detská Prilba B100 Modrá

Návrhárske tímy Oxelo vyvinuli túto prilbu na zaistenie bezpečnosti mladých jazdcov pri prvých jazdách na korčuliach, skejtborde a kolobežke.

OXELO Prilba Play 7 Mandala Biela

OXELO Prilba Mf500 Sivá

Tím návrhárov Oxelo vyvinul túto prilbu pre vaše pohodlie a ochranu na kolieskových korčuliach, skateboarde či kolobežke.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 16.01.2022

(88%)