OXELO Prilba Play 7 Mandala Biela – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Prilba pokrýva celú hlavu, preto je ideálnym riešením pre korčuliarov, skejtbordistov a kolobežkárov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OXELO Prilba Play 7 Mandala Biela za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(85%)

Valéria

S produktom OXELO Prilba Play 7 Mandala Biela za cenu 18.99 € som spokojný.

Bohumil

OXELO Prilba Play 7 Mandala Biela som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Zdenko

Čakala som na zľavu a kúpila som za 18.99 €.. odporúčam

Jozef

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Vlastimil

Ak potrebujem kúpiť Prilby na skateboard, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

OXELO Prilba Mf540 Urban Gold

Tím návrhárov Oxelo vyvinul túto prilbu pre vaše pohodlie a ochranu na kolieskových korčuliach, skejtborde či kolobežke.

OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová

OXELO Prilba Play 7 červená

OXELO Prilba Mf540 Urban Green

OXELO Detská Prilba B100 Modrá

Návrhárske tímy Oxelo vyvinuli túto prilbu na zaistenie bezpečnosti mladých jazdcov pri prvých jazdách na korčuliach, skejtborde a kolobežke.

OXELO Prilba Mf500 Sivá

Tím návrhárov Oxelo vyvinul túto prilbu pre vaše pohodlie a ochranu na kolieskových korčuliach, skateboarde či kolobežke.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 30.11.2021

(85%)