PERFLY Set Br Discover červeno-žltý – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené začínajúcich hráčov bedmintonu, na príležitostnú hru vonku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar PERFLY Set Br Discover červeno-žltý za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(82%)

Drahomíra

PERFLY Set Br Discover červeno-žltý som si kúpila za super cenu 9.49 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Augustín

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Marta

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Ružena

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Viliam

Výborná kvalita za fajn cenu 9.49 €

Viktória

PERFLY Set Br Discover červeno-žltý som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Alfonz

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

PERFLY Raketa Br 560 Lite

Určená pre stredne pokročilých hráčov bedmintonu, ktorí hľadajú ľahkú a dobre ovládateľnú raketu.

PERFLY Raketa Br 590 čierno-modrá

Určené pre stredne pokročilých hráčov bedmintonu, ktorí hľadajú veľkú zónu odpalu (sweet spot) a obrovské pohodlie pri náraze.

PERFLY Raketa Br 160 Solid

Určené pre začínajúcich hráčov bedmintonu, ktorí trénujú v škole.

PERFLY Sada Br 100 žlto-modrá

Určené pre začínajúcich hráčov bedmintonu, ktorí hľadajú pevnú a razantnú raketu za výhodnú cenu.

PERFLY Raketa Br 100 Mentolová

PERFLY Family Set Starter

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.02.2023

(82%)