Polokošeľa modrá - Agzat Veľkosť: 2XL – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 19.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Materiál: 65 % bavlna, 35 % polyester

Tabuľka veľkostí:

Veľkosť (cm) S M L XL 2XL 3XL
dĺžka 69 73 77 80 82 83
šírka 48 52 55 58 61 65
dĺžka rukáva 20 22 24 26 28 29

E-shop Boel.sk predáva tento tovar Polokošeľa modrá - Agzat Veľkosť: 2XL za výhodnú cenu 19.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Boel.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Boel.sk

Alojz

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Nadežda

Ak potrebujem kúpiť Agzat, tak určite nakupujem v Boel.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Berta

Jakub

Výborná kvalita za fajn cenu 19.9 €

Jarmila