PONGORI Obuv Tts 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určená pre skúsených hráčov stolného tenisu. Naša obuv spĺňa vaše požiadavky na priľnavosť a oporu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar PONGORI Obuv Tts 500 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Šimon

Výber tovaru v kategórií Obuv na stolný tenis som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Martina

PONGORI Obuv Tts 500 som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Dominik

PONGORI Obuv Tts 500 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Alfonz

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam PONGORI Obuv Tts 500. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Miloslava

Chcel som si kúpiť PONGORI Obuv Tts 500 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Jana

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

PERFLY Pánska Obuv Bs 190 Biela

Určená pre začínajúcich hráčov, ktorí sa oboznamujú s bedmintonom na kurte.

PERFLY Pánska Obuv Bs 560 Lite

Určené pre stredne pokročilých hráčov bedmintonu, ktorí hľadajú ľahkosť a dobré tlmenie došľapu.

PONGORI Obuv Tts 900 Modrá

Určená pre skúsených hráčov. Obuv je určená na intenzívne používanie v telocvični.

PERFLY Dámska Obuv Bs 530 Bielo-modrá

Určené pre stredne pokročilých hráčov bedmintonu, ktorí hľadajú dobré tlmenie a priedušnosť.

PONGORI Obuv Tts 900 čierna

PERFLY Detská Obuv Bs 500 Bielo-modrá

Určené pre mladých stredne pokročilých hráčov bedmintonu, ktorí hľadajú dobré tlmenie a priedušnosť.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.07.2022